ulotka

• Ilość dni zdjęciowych: około 28 – główny

bohater, około 10-15 – postacie drugoplanowe

Więcej o filmie Legoland

Głównej obsady, a także epizodów przede wszystkim szukamy wśród dzieci w przedziale wiekowym między 10-13 (chłopcy, dziewczynki).
Nie muszą to być osoby wyłącznie z doświadczeniem np. w teatrach dziecięcych.
Szukamy także  w szkołach, obozach letnich, domach kultury oraz innych miejscach, których dzieci spędzają czas. Być może jeszcze nie wiedzą, że mają talent aktorski
J

Pierwszy etap castingu polega na przesłaniu nam pod wskazany w załączniku adres (email)
zdjęć i numeru kontaktowego do osoby - zdjęcia osób niepełnoletnich oczywiście wysyłają opiekunowie. Będziemy oddzwaniać do wybranych osób w celu umówienia kolejnego etapu castingu, który będzie polegał na wysłaniu nam krótkiej scenki (nagranie telefonem, aparatem, nie potrzeba profesjonalnego sprzętu).

Poniżej link to filmiku, w którym reżyser, Konrad Aksinowicz opowiada o filmie: